Happy New Year 2022

  31 December 2021

Language: Dari

Congratulations to the loved ones who celebrate the year 2022 and I hope that 2022 will be a year of peace in our country and the world, a year of poverty eradication from our country and a year full of success and victory for our people. . The year 2021 is over with all the bitterness and shortcomings, now the year 2022 is coming. The new year demands a new look and a new thought.

فرا رسیدن سال ۲۰۲۲ می‌لادی را به عزیزان که آنرا تجلیل می‌نمایند تبریک می‌گویم و امیدوار هستم که سال ۲۰۲۲ سال استقرار صلح در کشور ما و همه جهان باشد، سالی رفع فقر از کشور ما و سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای مردم ما باشد.

سال ۲۰۲۱ با تمام تلخی‌ها و کاستی‌ها به سر رسید، اینک سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد. سال تازه ، نگاهی تازه و اندیشه ای نو می‌طلبد. ضمن آرزوی بهترین‌های ممکن برای شما ، امید دارم نوترین‌ها، در هر زمینه ای نصیب تان شود و زیباترین‌ها، در زندگی تان رقم بخورد.

پیام مسیحیت مانند سال نو، پیام یک زندگی نو و تازه است. یعنی پیام تولد شدن از نو است. البته تولد از روح نه از جسم. این تولد نو که توسط روح مسیح صورت می‌گیرد از ما یک انسان کاملا نو می‌سازد.

هموطنان عزیز، اگر شما در جستجوی این هستید که زندگی کهنه تان به زندگی نو و جاودان تبدیل شود، راهی را باید انتخاب کنید که بتوانید به این زندگی نو برسید. این راه، این است که زندگی تان را به عیسی مسیح بسپارید و او را پادشاه زندگی خود بسازید.

عیسی مسیح آب حیات را به شما می‌بخشد، که دیگر تشنه نشوید، او شما را از نان زندگی سیر می‌نماید که دیگر گرسنه نشوید، او آهنگ و موسیقی الهی است که می‌تواند به دل‌های غمگین و افسرده ما آرامش ببخشد. عیسی مسیح از مردم دردمند و زحمتكش دعوت می‌نماید که به نزد او بیایند.

او ( عیسی مسیح ) هر اشکی را از چشمان آنها پاک خواهد کرد. دیگر از مرگ و غم و گریه و درد و رنج اثری نخواهد بود، زیرا چیزهای کهنه درگذشته است.

عیسی مسیح می‌فرماید:

ای تمامی زحمتکشان و گرانباران نزد من بیایید و من به شما آرامی خواهم داد.
متی ۱۱: ۲۸

بر ماست که از گناه توبه نماییم، یعنی زندگی کهنه خود را به زندگی ابدی تبدیل نماییم و دعوت عیسی مسیح را قبول نمایم و خود را به او تسلیم نماییم. یعنی با او یکی شویم تا آرامی و زندگی جاویدان نصیب ما شود.Recent Articles